Hizmetlerimiz

MUHASEBE

Türkiye Muhasebe Standartlarına uygun şekilde Ticari Defterlerinin tutulması, sonuçların ilgililere raporlanması, sunulması.

Yapılmış olan muhasebe kayıtlarının TMS’ ye uygunluğunun kontrolü.
Bilanço, Gelir Tablosu, E-bildirge, E-beyannameler ve diğer belgelerin düzenlenip tahakkuk işlemlerinin yapılması.

Küçük ve Orta Ölçekli işletmeler için bilgisayarlı muhasebe yazılım programlarının seçimi ve muhasebe sistemi altyapısının oluşturulması.

Mükelleflerin ön muhasebe elemanlarını eğitmek, eğitim sonrası kontrolünü yaparak, ön muhasebenin kusursuz işleyişini sağlamak.

Tüm Muhasebe uygulamaları konusunda danışmanlık yapmak.

 

SOSAL GÜVELİK MEVZUATI

İşletme personeline ait ücret bordrolarının, Aylık Prim ve Hizmet belgelerinin , hesap pusulalarının hazırlanması ve işverene sunulması.

İşe giren personelin işe giriş işlemlerinin yapılması.

İşten ayrılan personelin Kıdem ve İhbar Tazminatlarının hesaplanması, işten ayrılma ile ilgili tüm belgelerin hazırlanması.

Tüm SGK ve İş Mevzuatı konularında danışmanlık yapmak.

 

VERGİ MEVZUAT

KDV, aylık ve üçer aylık Muhtasar ve Geçici Vergi, yıllık Gelir ve Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin hazırlanması ve kontrolü.

Şirket Ana sözleşmeleri hazırlamak, Ticaret Odası, Vergi Dairesi, SGK ve diğer resmi makamlardaki başvurularını yapmak, işlemleri sonuçlandırıp mükellefiyet tesislerini gerçekleştirmek.

SGK, İş Hukuku, Vergi ve ilgili diğer mevzuat konularında genel danışmanlık yapmak. Mükellefin zaman içinde karşılaşabileceği muhtemel risklere karşı erkenden uyarmak.

Mükellef adına açılması gereken vergi davaları için gerekli inceleme ve hazırlığı yapmak, gerekli delilleri , benzer konudaki Danıştay kararlarını v.b. dokümanı toplamak; dava dilekçesini hazırlamak. Dava aşamasında mükellefe danışmanlık yapmak.

IMG_0225

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>